Pomoc (Do WoWa)

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Niedługo będziemy mieli serwer dedykowany potrzebujemy grafika ktoś chętny??

#1 2010-08-23 13:23:55

Ace

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 14
Punktów :   

Jak dodać item do bazy?

Jest to bardzo proste jednak niektórzy sobie z tym nie radzą. Dlatego postanowiłem napisać krótki tutek. Mam nadzieję, że się przyda;)
Zakładam, że itemy będziesz robił na wow-v.com.
Będziemy także korzystać z Navicat Lite. Więc zanim przystąpisz do czytania dalszej części ściągnij sobie darmową wersję;)

1. Wejdź na WoW-V.com. Stwórz swój item. Zjeżdżasz na dół strony i naciskasz "submit":
2. Wybierz opcję "Download". Wybierasz emu i Rev. Zapisz gdzieś plik .sql

3. Uruchom MySQL na swoim komputerze.

4. Skoro masz już plik. sql musisz go "włożyć" jakoś do bazy....Przypuszczam, że już zainstalowałeś Navicat'a.

Jeżeli jeszcze nie nie stworzyłeś połączenia do swojego serwera przeczytaj tą część.
Jeżeli natomiast już nawiązałeś połączenie ze swoim serwerem możesz to ominąć.

Zacznijmy:

- Otwórz Navicat'a
- Kliknij na Connection

Teraz wypełnij pola:

Connection Name: Nazwa połączenia. Daj np "mój serwer"
Host name/IP address: localhost
Port: Nie zmieniaj
User name: Nazwa użytkownika bazy MySQL
Password: Hasło do bazy MySQL

- Kliknij na Test Connection. Jeżeli będzie "success" to znaczy, że Navicat prawidłowo się połączył. Jeżeli się nie połączył prawidłowo to sam myśl czemu

5. Teraz Kliknij na bazę "world". Ok powinna się "zaświecić" na zielono, co oznacza, że połączyłeś się z nią.

6. Kliknij ppm na "world"-->Execute Batch file-->znajdź i wybierz swój item, który wcześniej stworzyłeś.

7. Kliknij na Start. Powinno się wgrać bez żadnego error'a.

8. Przeładuj tabelę "items"

To wszystko. W grze dodaj sobie swój item;)

I jeszcze jedno. Zanim zadacie jakieś pytanie pomyślcie najpierw sami. Nie będę tracił czasu na odpisywanie na np "ej jaka jest komenda na dodanie itemku". Ten temat opisuję wgrywanie itemku do bazy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkorbitpl.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl www.dbp.pun.pl